פתרונות אחסון הם הבגדים של הבגדים שלנו

לפני כמה חודשים חברה ואמא של ילדה מהגן של מיכאל החליטה להצטרף לאתגר ארגון ארון.

אחרי שהיא צפתה בהדרכה של היום החמישי, פתאום אני מקבלת ממנה הודעה: "תקשיבי! איזה משפט! פתרונות האחסון הם הבגדים של הבגדים שלנו זה משפט לפנתאון!"

ואני מיד הסמקתי, ואללה זה באמת משפט מעולה! אבל לשמוע אותה אומרת את זה פתאום הפיל לי את האסימון עד כמה. הבנתי שאני לא יכולה לשמור אותו רק לשיעור החמישי של האתגר והוא חייב להפוך לפוסט! אז הנה פוסט שהוא סוג של ספוילר לתוכן של היום החמישי בחסות המשפט שכולן צריכות להכיר.

כשאנחנו הולכות לקנות בגדים אנחנו מודדות אותם קודם, אנחנו מוודאות שהבגד לא גדול מדי ונראה כמו אוהל, אנחנו מוודאות שהוא גם לא קטן מדי ויוצאים לנו הצדדים. אנחנו קונות את החולצה שיושבת טוב בכתפיים ושהאורך של השרוול מדויק ומכנס שמחמיא לגזרה ומתאים באורך לרגל שלנו. בגדים מגיעים במידות מוסכמות שאמורים לתת אינדיקציה פלוס מינוס לגודל הבגד (לא נכנס לזה שבפועל יש פערים בין החנויות) בהינתן אפשרות הבחירה אני מניחה כולנו נעדיף לבחור בגד שמתאים לנו במידה.

אותם הבגדים שמדדנו ובדקנו והשקענו זמן בבחירה שלהם מגיעים איתנו הביתה ונבלעים בתוך החור השחור שנקרא הארון שלנו.

אז למה זה קורה?

בעוד שאת הבגד שלנו אנחנו יכולות לבחור כך שהוא יתאים למידה שלנו. רוב הארונות מגיעים במידה אחידה ובדרך כלל הוא כנראה יהיה גדול מדי. כן כן, הארון שלנו הוא בדיוק הבגד הזה שהיית משאירה בחנות כי הוא גדול מדי עלייך ונראה כמו שק.

עכשיו תארי לך שאת חייבת ללבוש בגד שגדול עלייך. את כנראה תעשי עליו איזושהי מניפולציה כמו לדוגמא לשים חגורה, לעשות קשר כדי לכווץ אותו או לקחת אותו לתופרת כדי שהיא תתאים לך אותו ולצורך האישי שלך.

אותו דבר בדיוק תקף גם לארון שלנו!

כדי שהארון שלנו יתאים את עצמו לבגדים שלנו, אנחנו חייבות לעשות עליו איזושהי מניפולציה. להשתמש במשהו שיגשר על הפער בין הארון האימתני והבגד הקטן ובדיוק בגלל זה אנחנו משתמשות בפתרונות אחסון – שהם בעצם הבגדים של הבגדים שלנו. חשוב לי שיהיה לך את הויז'ן הזה בראש. אפילו עשיתי הדמייה מיוחדת ב-AI לתמונת קאבר כדי שהוא יהיה יותר ברור. אגב, כשלבגדים שלנו יש "בגדים" הרבה יותר נעים ונוח להם.

באתגר ארגון ארון אני מסבירה בדיוק איך נכון לבחור פתרונות אחסון לארון שלך. פתרון שמותאם לבגדים שלנו, לגודל שלהם, לעובי שלהם, לכמות שלהם. ממש כמו שאת בוחרת בגד, כך גם בחירת פתרון אחסון – אנחנו רוצות לבחור פתרון שישב עליהם בול, שיחמיא להם, שיבליט את התכונות הטובות שלהם, וכך גם ישאיר אותם מסודרים לאורך זמן!

אם את רוצה לדעת איך לארגן את הארון שלך ולדייק לו את פתרונות האחסון המושלמים אז ממש עוד מעט מתחיל מחזור נוסף.

אתגר ארגון ארון מאוד תמציתי והוא נותן את כל הידע שאת צריכה כדי ליצור בכוחות עצמך שינוי משמעותי בארון שלך וגם בשאר ארונות הבית. הכי חשוב הוא יגרום לך לארגן את הארון מתוך הבנה וכוונה.

באתגר את תלמדי גם דברים קונקרטיים לנושא של הארון אבל יותר חשוב מזה את תלמדי על עצמך דברים שלא ידעת. זאת תוכנית שרצה ככה כמו שהיא מעל 3 שנים והשתתפו בה מעל 500 נשים. לאורך השנים האלה ניסיתי כל מיני פורמטים של קורסים ותוכניות ואני חייבת להודות שעם האתגר הזה אני מרגישה הכי שלמה ובנוח. אני מזמינה אותך ללחוץ כאן ולהצטרף אליי למחזור הקרוב של אתגר ארגון ארון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם...

חיפוש!

איזה נושא מעניין אותך היום?

הספר הדיגיטלי

בית שעובד בשבילך

נושאים חמים

שולחן גינה מתחת לגזיבו, שתי עששיות תלויות ועששית עם עציץ
DIY

מפת שולחן נצמדת DIY

בשנה האחרונה מפות נצמדות לשולחן הפכו להיות מאוד נפוצות. כל כך התלהבתי מהמפות האלה שכשראיתי מפת פיקניק משובצת כזאת הייתי

קרא עוד »

יש לך שאלה?

תפריט נגישות